JAK NAKOUPIT

Jak to chodí když chci brýle z peknebryle.cz?

#1 Objednávka termínu

Vyberete si, zda vám víc vyhovuje osobní čas v laboratoři v Brně a nebo online svět. Stejnou konzultaci, kterou děláme osobně, děláme i online. Pokud nevíte své dioptrie, je lepší se objednat osobně, kde je změříme. Variantou pak je navštívit očního odborníka, který vám dioptrie předem zjistí. 

#2 Konzultace

Ať online a nebo osobně, budete se asi hodinku bavit s odborníkem, který vám vyloží možnosti, jaké brýle jsou pro vaše dioptrie a potřeby nejvhodnější. Následně vám předloží přehlednou nabídku variant jak možností, tak cen, které ve vašem případě budou vhodné. 

#3 Výroba

Nyní vyrábíme optimální sklíčka, která jsou přesně ve správném poměru dioptrií vůči dané obroučce a parametrům od vás. A věci jako tvrzení, antireflex, nebo hydrofobní úprava jsou samozřejmostí. 

#4 Kontrola a odeslání

Celé brýle se nakonec kontrolují, měří, čistí a samozřejmě balí do krásného pouzdra a spolu se sprejem na čištění a utěrkou se odesílají, nebo čekají, až si pro ně přijdete osobně.

 #5 Recenze od vás

Udělá nám to velkou radost! Pokud se budete chtít s novými brýlemi pochlubit a pošlete nám v nich fotku, dáme vám slevu na další pro rodinu, nebo kamarády. 

-

PROČ SE NEBÁT NÁKUPU BRÝLÍ PŘES INTERNET?

Věděli jste o tom, že jako každý obor má samozřejmě i tento nějaké normy? Ty udávají jak velký je průměrný nos, průměrná tvář, nebo jak daleko jsou uši. Stejně tak jsou dané normy jak přesné musí být měření vzdálenosti zorniček od středu nosu a nebo jak přesné je pak finální zabroušení sklíčka do obrouček. Víte kolik tedy dohromady může být odchylka těchto parametrů od reality i při naprosto dokonalém zpracování? 

Hlídají nás tedy dvě normy. Jedna je ta průměrná, díky které víme, kde se můžete pohybovat s vašimi parametry (dioptrie, vzdálenost zorniček apod.) a ta druhá je právě ta, která zajistí, že vám vybrané brýle sednou. Pro Evropský trh se používá určité rozmezí, které se naměřilo na našich tvářích.