MĚŘENÍ

Potřebujete změřit, jaké přesně dioptrie máte? Není problém, domluvte si termín na měření v centru Brna, nebo ve Velkých Pavlovicích. Volejte 721 282 065 a nebo pište na obchod@peknebryle.cz.

Jaký je postup, pokud nevíte své dioptrie?

Nemám brýle, nevím dioptrie.

To je ta nejjednodušší varianta, v sekci kontakty, nebo v hlavičce této stránky najdete kontakt. Dohodnete si datum a čas s optometristkou Romanou Nejtkovou, která vás vyšetří, stanoví dioptrie a doporučí vám vhodné brýle, nebo jejich kombinaci. Výhodou je, že v daný čas bude prostor pouze pro vás a zároveň si můžete vyzkoušet obroučky z e-shopu, které se vám líbí. Stačí vypsat modely předem do e-mailu a budou pro vás připraveny na měření.

Mám brýle, které mi sedí, nechci měnit dioptrie, jen je neznám.

V tomto případě máte dvě možnosti. Pokud jste z daleka, stačí zajít do místní optiky a požádat, jestli by vám dioptrie změřili a napsali na lísteček. Ten nám poté ofotíte a podle něj už budeme dioptrie vědět. Pokud to ale máte blízko i na některé z míst, kde měříme, objednejte se rovnou k nám a můžete se opět osobně podívat na modely brýlí, které vám na e-shopu padly do oka.

Mám brýle, ale už mi úplně nesedí, potřeboval/a bych přeměřit. 

Pokud máte doma brýle, které už nejsou to pravé, je na čase oči přeměřit. Postupujte tedy tak, jako když brýle nemáte. Objednejte se k nám a v daný čas se budeme věnovat jen vám. Uděláme kompletní měření zraku, stanovíme dioptrie a probereme nejlepší možnou variantu, jak brýle kombinovat, aby vám sloužily dobře za všech okolností. Datum a čas měření si dohodneme, záleží jen na vás a časových možnostech laboratoří. Volejte 721 282 065 a nebo pište na obchod@peknebryle.cz 

Vyšetřovna a Showroom Brno Dolní Heršpice

V Brně jsme si vybavili soukromou vyšetřovnu a malý showroom. Pokud se k nám objednáte na měření, dostanete svůj vlastní prostor, tedy čas i vyšetřujícího, který se vám bude věnovat. Zároveň si můžete vyzkoušet modely, které vás v e-shopu zaujaly. 


Vyšetřovna je plně vybavena pro potřeby optometristy, tedy pro kompletní měření zraku jak do dálky, tak do blízka. Veškeré potřebné parametry, které na výrobu brýlí potřebujeme tedy můžeme společně projít a buď kompletně změřit, anebo jen překontrolovat. 

Objednejte si svůj soukromý termín ještě dnes. Chci se objednat.